|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Дерен Коуза китайський - невелике дерево 4-5м та шириною 3м. Або великий чагарник з пагонами, що поникають. Листя розташоване супротивно, яйцевидне, довжиною 5-9 см, темно-зелене, осіннє забарвлення жовто-червоне. Цвітіння відбувається в червні. Великі білі квітки 10 см. Плоди в серпні - вересні схожі на малину, темно-червоні. Їстівні.
Дерен коуза Мілки Вей добре піддається обрізці і стрижці. Тому з нього можна створювати цікаві композиції в саду і також відмінно підходить для живоплоту. Дуже красиво виглядає у вигляді кулястого куща або штамбу.
Зимостійкість у дерена мілки вей висока - 28-30.
Віддає перевагу сонячним ділянкам , але може рости і в напівтіні і на цвітінні це не відображається. Росте на всіх видах грунтів, але не любить застою води. Посухостійкий.
росте досить швидко як і всі дерени. Цвітіння кожен рік рясне та пишне.
Сорт рекомендований для одиночних і групових посадок.

