Кількість
|
Вартість
|
||
|
Посадка примули: Висадка багаторічної примули в сад здійснюється навесні або восени на другий рік розвитку. Компактні сорти розсаджуються з дистанцією 15 см між екземплярами, а великі види розташовуються один від одного в 20 см.
Догляд за примулою: Примула, посадка та догляд за якою не завдають особливого клопоту, буде вдячна вам за просте розпушування землі, своєчасне видалення бур'янів і, звичайно ж, регулярний полив. Якщо ви хочете продовжити термін цвітіння примул - зрізайте квітконоси, що вже відцвіли, щоб вони не відбирали поживні речовини у рослини. Якщо ж ви плануєте зібрати насіння, то кількох квітконосів буде цілком достатньо.
Ґрунт для посадки: Грунт для культури потрібно підбирати дихаючий, легкий, з дренажем. Непоганим варіантом є глинисті ґрунти, але слідкуйте, щоб вони не були дуже важкими. В цьому випадку можна перекопати його з піском, гноєм та сфагнумом. В іншому склад для садових рослин цього роду не особливо важливий, а бажана нейтральна кислотність або слабокисла.
Підготовка до зими: Щоб багаторічний сорт примули зміг добре перенести зимові холоди, рослини потребують додаткового укриття. Як захисний покривал можна використовувати листя дерев. Дуже важливо простежити, щоб листяна розетка рослини була збережена, це також підвищить зимостійкість примули в період холодів.
Місце для посадки: Щоб успішно вирощувати примулу у відкритому ґрунті на дачній ділянці, для посадки краще вибирати ті території, на яких яскраві сонячні промені будуть присутні лише першу половину дня. Це можуть бути невеликі майданчики, розташовані по сусідству з чагарниками або плодовими деревами, щоб тінь від крони таких сусідів прикривала рослини від яскравого післяобіднього сонця.