Добавьте товары в желания
0
Добавьте товары в корзину

Отзывы о магазине

4.8
31 отзыв
Сортировка:
Дуже дякую за якісни Рози!!!даже с бутончіками !! Я одразу повірила вам !!! Такие откритие люди не можуть обманювати!!!буду ещё закзивать обов'язково
Ответить
Замовляли Голубіку і жимолость. Гарні великі кущі , добре спаковані.
Але Брали два кущі Чандлер С ягодою.
Не квітів ні ягоди немає
Ответить
Це мабуть вперше коли отримала такі неймовірні саджанці. Я в повному захваті від саджанців лихими , всі пʼять сортів просто вав . Обов’язково ще повернуть сюди за іншими саджанцями! Рекомендую
Ответить
Взагалі дівчата дуже позитивні. Замовляла смородину та обліпіху. Передзвонили дуже швидко. Посилка прийшла теж швидко. Все гарно запаковано, чесно скажу, дуже сподобалось. Обліпіха прийнялась чудово, із чотирьох кустів смородини прийнялись тільки два. Ті що сильніші без проблем, ті що слабші так і не проснулись. Шкода. Незважаючи на неприємність, магазин рекомендую) Уся команда- це трудівники! дякую Вам, за вашу роботу)))


Ответить
Я Вам дуже дуже дуже вдячна за прекрасний саджанець ялівця Moonglow! Ви такі молодці!!!Він саме такий, яким я його собі малювала в уяві! Навіть кращий! Процвітання, здоров'я всім працівникам і миру!!!Ви те тепер мій улюблений магазин! Дякую!❤️❤️❤️
Ответить
Дуже задоволена саджанцями . Ви неймовірні ! Доставка чудо! Дякую вам! Буду завжди замовляти та пораджу друзям !
Ответить
Елочки получили очень хорошие. Обслуживание отличное. Всем советуем
Ответить
Дякую за розкішні рози.
Замовлення прийшло швидко та гарно упаковане.
Процвітання та достатку Вашому магазину.
Ответить
Замовлення саджанців троянд було виконане на високому рівні. Усі рослини доставлені в належному стані, ретельно упаковані, з добре збереженою кореневою системою. Саджанці відповідають опису, мають здоровий вигляд і гарну якість. Дякую за якісний сервіс та відповідальне ставлення до клієнтів.
Ответить
Отримала своє замовлення! І я дуже вражена,не очікувала...пакування відмінне,жодна рослина не зламалася,не пошкодилася,вони навіть ще були мокренькі,все підписане,7хост,3ромашки,і 2гейхери!!!!
Шкода,що не можу фото викласти!!! Дуже дякую вам за ваш труд і відповідальність і уважність!!!!🥰
Ответить
Замовлення відправили швидко! Рослинки чудової якості, упаковані дуже добре! Рекомендую))
Ответить
Вдячний персоналу магазина за оперативність. Відправили замовлення у найкоротший термін. Сподіваюсь, що саджанцю сподобається нове місце. :)
Ответить
Хочу поблагодарить этого продавца за отличную работу всех людей кто трудится в этом саду- магазине. За много лет я очень много купила именно у этого продавца всяких деревьев, кустов,цветов,разных растений. И каждый раз получаю все очень быстро,в хорошей упаковке, с хорошими корнями,всё всегда соответствует заявленному от продавца. Все растет,цветет и радует.всегда можно позвонить и спросить совета что и как лучше обрезать или удобрить,и всегда тебе все расскажут и подскажут, дадут ещё совет. Благодаря вам у меня теперь са́д-чудо! Благодарю
Ответить
Хочу сказать огромное спасибо за хорошую работу. много лет заказываю всегда все замечательно принимается ,растет и радует. Всегда всё хорошо упаковано с хорошей корневой системой.ни разу ни в чем не обманули как это случалось со мной с другими .Так что вы лучшие говорю из личного опыта.
Ответить
Всегда все получаю все что заказывала,с хорошими корнями, хорошо упаковано. Все замечательно растет.
Ответить
Получила посылку в очень хорошем состоянии. БАРБАРИСуже в состоянии куртка.Большое вам спасибо.

Ответить
Дуже швидко отримала посилку з трояндами.
Саджанці гарні, великі. Все добре упаковано.
Дякую.
Ответить
Дякую за рослини. Всі у гарному стані. Упаковка якісна.
Ответить
Была приятно удивлена быстрым выполнением заказа. Отличная упаковка.Умеренная цена, для высокого качества саженцев, была приятным бонусом . Надеюсь на хорошую приживаемость. Рекомендую!
Ответить
Показать ещё 11 отзывов